Kresba 5

Informace pro děti

 

Aktivity pro děti

Co je vzdělávání pro pěstouny?

Tak jako ty chodíš do školy nebo do školky, aby ses dozvěděl/a nové nebo zajímavé informace, tak i pěstouni chodí na vzdělávání, aby i oni poznali něco nového, zajímavého, anebo naopak mohli říct dalším pěstounům to, co znají oni. Často toto vzdělávání trvá pouze dvě nebo tři hodiny, ale někdy se mu musí věnovat skoro celý den.

Moji pěstouni se zúčastní svého vzdělávání, které bude trvat dvě nebo tři hodiny. Co budeš dělat ty?

Můžeš na vzdělávání přijet nebo přijít se svými pěstouny, pro tebe bude připraveno různé vyrábění, hry s ostatními kamarády anebo procházka na hřiště. Věnovat se ti budou pracovnice Prima rodiny.

Moji pěstouni se zúčastní svého vzdělávání, kterému se budou věnovat skoro celý den (od rána do odpoledne). Co budeš dělat ty?

Můžeš na vzdělávání přijet se svými pěstouny, pro tebe budou připraveny různé hry a zážitky. Pokaždé se vymyslí program, který je zábavný a dětem se velmi líbí.

Přemýšlíš, jak trávit letní prázdniny?

Prima rodina pořádá o letních prázdninách tábor pro děti. Dny na tomto táboře jsou plné sportovních her a zážitků. Můžeš se tu skamarádit s dalšími dětmi, které vyrůstají jako ty v pěstounské rodině a odvézt si spoustu krásných vzpomínek.

 

Kresba 4